Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvégzett TTK-s alap és...

Elvégzett TTK-s alap és mester képzésről összejöhet annyi kredit, amivel lehet szociológia mesterre menni? A felvi nem jelöli őket, de más társadalomtudományi tárgyaknál igen De annyira sokrétű alapozó tárgyak voltak, hogy jó lenne.

Figyelt kérdés
2023. nov. 20. 23:37
 1/4 IgaziÚriember ***** válasza:
Igen
2023. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legegyértelműbb, ha írsz egy e-mailt a kinézett egyetem/kar tanulmányi osztályának, ők biztosan meg fogják tudni mondani.
2023. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelezd nekik ha van munkatapasztalatot vagy egyéb dolog, ami az adott területhez tartozik, pl TDK, cikk, komferenciák, szakkörök, tanfolyamok. Ezeket mind beleszámíthatják. Nekem ezekkel lett elég kreditem
2023. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kevés van. Viszont többek között volt olyan tárgyunk, hogy a Társadalomkutatás módszertana és hasonlók.


Mindenesetre írok nekik aztán kiderül.

2023. nov. 21. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!