Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik még olyan megoldás...

Létezik még olyan megoldás ,hogy végzettséget vásárolni?

Figyelt kérdés

Szégyen nem szégyen, 5 évvel ezelőtt otthagytam a középiskolát bizonyos okok miatt.. Már akkor tudtam ,hogy rossz ötlet ,de megvolt rá az indokom, sajnos.

Van megoldás(?), mert hát ugye régen ez nagyon könnyen ment.



2023. nov. 24. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, már nem lehet ilyet csinálni, mert minden megvan digitálisan, minden ellenőrizhető.
2023. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

199...talán 6-tól, minden digitálisan megy. Így a hamis kilőve.


De ugye a tanárok csórók, és esti suliban, könnyen megvan a papír, de az is 3-4 év.

2023. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

A kérdésből nem derül ki, hogy mit szeretnél vásárolni... De mindegy is, mert ha lebuksz (és nagy eséllyel le fogsz bukni vele), akkor nagyon súlyos büntetést kaphatsz.

„Legálisan” (pontosabban hitelesen) úgy lehetne végzettséget várásolni, hogyha az adott intézmény kiállítja a hivatalos bizonyítványt, mintha végigjártad volna a képzést. Hogy erre lehetőséged legyen, nagyon bizalmas kapcsolataidnak kell lennie, és még akkor sem biztos, hogy téged bevállalnak. Ebben az esetben sokkal kisebb a lebukás esélye, de annál nehezebb ilyen lehetőséghez jutni. Mindenesetre ezt sem ajánlanám senkinek.


Tudom, hogy sok idő, de minél hamarabb elkezded, annál hamarabb is tudsz a végére érni. Ha érettségit szeretnél, akkor van lehetőség teljesen legálisan 2 év alatt letudni a 4 éves képzést, majd utána érettségizni. Sajnos ezek is a legtöbb helyen szeptemberben indulnak, és már majnem december van, szóval még kis szerencsével akár még be is tudsz csatlakozni egy ilyenbe.

2023. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden elektronikus nyilvántartásba van véve és ezen még a csóróbak mondott tanárok sem tudnak segíteni. Nem beszélve az érettségi vizsgáról, ahol teljesen lehetetlen a csalás.
2023. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!