Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy ha nem...

Miért van az, hogy ha nem sikerül egyetemen az 1-2 vizsga és fizetősre megy az illető az a pénz a tanár zsebébe megy?

Figyelt kérdés

Miért kell fizetnie egy tanárnak azért, hogy nem tudta megtanítani az anyagot és mehetek újra vizsgázni?

Most nem arról beszélek, hogy valaki lusta félre értés ne essék!!!!! és nem tanul. Hanem amikor egy tanár az egész osztályt megbuktatja és nem 1x.


Elvből nem értem, hogy a vizsgadíj miért megy a tanárnak?????


dec. 5. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Te ennyi ésszel tényleg egyetemista vagy? Hogy menne már a tanár zsebébe a pénz, meséld már el?
dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát menj le a TO-ra aztán kérdezd meg tőlük ;) Ugyanis nem én találtam ki.
dec. 5. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

A tanár nem kap több pénzt ha áttesznek fizetősre. A vizsgadíj sem a tanárnak megy hanem az intézménynek.


Az egyetemen nincsenek osztályok.

dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te vagy már okos.

Kíváncsi lennék neked hány egyetemi diplomád van.


Senki nem írt arról, hogy kit tesznek fizetősre.

A vizsgadíjat a TO mondta!

Osztály/ csoport nem telejesen m1??? Értetted. Nem?

dec. 5. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van diplomám, igaz, sosem buktam, ebben nincs hapasztalatom. De a vizsgadíj nem a tanároknak megy. A TO mondta, hogy a tanároknak megy a vizsgadíj? De amúgyis többször kell bukni hogy vizsgadíjat kelljen fizetni. Legalább 3-szor.
dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy egyetemi oktatónak ugyanannyi a fizetése ha mindenki ötös vagy mindenki egyes. Magyarán a te osztályzatod semmiben sem befolyásolja a tanárok fizetését. A TO-n hallottál egy mondatot. Amit lehet hogy félreértettél.


A kérdéses tantárgyból biztosan sokan sikeresen levizsgáztak már az elmúlt években. Neked nem sikerült a vizsgád és rögtön a tanár a hibás. Nem gondolod hogy a te kompetenciáiddal van baj?

dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5:

Igen TO mondta így kerekperec nem volt mit félreérteni.

Tudok róla hogy a 3.-tól fizetős.


6:

Nem értettem félre,nem volt mit.

A te kompetenciáddal lehet baj....

Leírtam h engem nem befolyásol ez a tárgy.

Azt se tudod mi a sztori de szerinted én buktam meg egyből.

Az egész csoport(rajtam kívül mivel én nem írtam)... Nem érdekes hogy senkinek nem sikerült?!ja mindenki hülye....

dec. 6. 07:31
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Azt még elképzelhetőnek tartom, hogy fentről jön egy parancs, hogy "buktass meg sokat", de ebből a tanárnak nem lesz pénz...


Nem tudom, hogy minden egyetemen van-e tanárértékelés, de én azt hallottam, ha nagyon lehúzzák a tanárt kevesebb jutalmat kap.

dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Milyen jutalomra gondolsz?


Igen van értékelés elvileg anonim de akkor is vissza tudják nézni ki értékelt így inkább jobb nem értékelni... (negatívan)

dec. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!