Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz jegy matekból a 4-es?

Rossz jegy matekból a 4-es?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban tanulok, 10.-es vagyok. Valószínűleg év végén is csak a 4-es fog sikerülni matekból. Ez mennyire gáz, ha természettudománnyal szetetnék majd foglalkozni (bioógia és kémia)?

dec. 8. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
9.es koromban megbuktam mert egyes ketteseik voltak.Na az a rossz jegy. A 3-4es tökéletes már gimnáziumban a 4es egyenesen jó..
dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem rossz jegy. Persze tanáron is múlik, mennyire szigorú, hogy osztályoz. De a középiskolás matek szerintem nagyon nehéz, minden egymásra épül, nincs idő begyakorolni a tananyagot, az ember hamar elfelejti, és utána már nincs mire építeni. Nekem ez volt vele a bajom. 12.-ben ment jobban, amikor mindent átismételtünk.
dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jó. Nekem középiskola végéig szerintem majdnem minden év végén 4-es volt a matekom. Jelenleg másodéves vagyok az egyetemen, egészségtudományi karon és semmi nehézséget nem okoz, ha számolnom kell.
dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó.
dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Elégtelen - 1

Elégséges - 2

Közepes - 3

Jó - 4

Jeles - 5

dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
iszonyat, aki nem 5 matekból abból alkesz lesz 99.9%
dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tizedikben a kettes és a hármas között vergődtem. Jelenleg matek msc-re járok, matek alapszakon sem volt semmi gondom.

Semmit nem jelent kb a jegyed önmagában. Lehet szigorú a tanárod, lehet épp tojsz rá, lehet nem megy fényesen, stb. Neked kell felismerni, hogy mi az oka.

dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen irányba mennél tovább, de ha neked kicsit sem szükséges a matek, akkor teljesen jó vagy
jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!