Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dohányzik a tanár a teremben?

Dohányzik a tanár a teremben?

Figyelt kérdés
Az infótanárunkról van szó. Minden szünet után miután bemegyünk a terembe iqos szagot érzünk. Lehet, bent szívja. Mit tehetünk ellene és hogy bizonyíthatjuk rá?

dec. 23. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Szóljatok az igazgatónak, hogy kérdezzen rá nála! Iskola területén egyáltalán nem szabadna dohányozni…
dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Ti is csináljátok ugyanezt nyugodtan, ha a tanár úgy dönt hogy annyira nem bírja a nikotinhianyt, nektek sem kell kibirnotok. Ha titeket szamonkernek hivatkozzatok a tanárra
dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Ő a tanár, ti a taknyos kölkök. Milyen jogon kérdezel fel?
dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ugye te se gondolod ezt komolyan 3-as, hogy azért mert tanár azért szívhatja a teremben
dec. 25. 12:10
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

"Ugye te se gondolod ezt komolyan 3-as, hogy azért mert tanár azért szívhatja a teremben"

De ugye te se gondolod komolyan, kérdező, hogy a diákok dolga számonkérni, hogy mit csinál a tanár?

Nyilván a felettes szervéhez, magyarul a főnökéhez, azaz az igazgatóhoz fordulhattok. És az, hogy ő megszegi a szabályokat, egyáltalán nem hatalmaz fel titeket arra, hogy ti is megszegjétek, vagyis eszetekbe se jusson dohányozni az iskolában arra hivatkozva, hogy ő is azt teszi!

dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Főleg, hogy 18 év alatti taknyosok vagytok, akik helyett a szüleik felelnek, a tanár meg egy felnőtt ember.
dec. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem is mondtam, hogy mi bent akarjuk szívni, azt egy válaszoló írta. És azt se mondtam hogy számon akarjuk kérni, én csak azt kérdeztem, hogy kihez fordulhatunk, mert szerintem ez nem normális és remélem egyetértesz, hogy tenni kell ellene.
dec. 27. 10:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen iskolai üggyel kapcsolatban nem tudjátok, hogy mit kéne tenni, miért nem az ofőhöz fordultok első körben? Ő nem felettese az adott tanárnak, de lehet, hogy az is elég lenne, ha ő beszélne vele (amennyiben vállalja, bár pont azért, mert ő nem a főnöke, nem biztos, hogy bele akar folyni az ügybe - az is érthető).
dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az ofőt próbáltuk már de védte a tanárt
dec. 27. 11:21
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor az igazgató a következő. Sok sikert!

Nem is értem, hogy lehet ilyesmit védeni...

dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!