Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő szakokról? Gazdaságinformatikus, Műszaki menedzser, stb.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek a következő szakokkal kapcsolatban gazdaságinformatikus, műszaki menedzser, adattudomány (vagy adatelemző)? Melyiket érdemes befejezni? Alapjáraton érdekel az informatika, de az üzleti dolgok is érdekelnek.

febr. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Gazdinfó = gazdasági ismeretből és programozási ismeretből is keveset ad, amolyan hibrid képzés ahol egyiket sem oktatják megfelelő mélységben.


Műszaki menedzser = ennek semmi értelme, teljes büfészak.


Adattudomány = attól függ, hogy hol oktatják. Láttam olyan tantervet ami elég ígéretesnek tűnt és olyat is ahol egy titkárnői exceles szinttől nem nyújt többet a végzést követően.

febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Gazdinfós vagyok, és az 1-essel értek egyet. Utolsó évemben vagyok, és eddig nem tanultam még olyat, amit már ne tudtam volna, pedig gimnázium után csak 2 évet hagytam ki egyetem megkezdése előtt. Csupán a papírért jöttem el egyetemre, nem számítok rá hogy azon felül bármi extra tudást szerzek, amit már munkában ne szereztem volna. Ha olyan helyen tudsz elhelyezkedni, akkor egyébként a fizu nagyon jó kezdőként is, csak nyilván kell hozzá a nyelvtudás is. Kicsit alibi szak a gazdinfó, főleg ha tanultál már programozást és matekos agyad van. Én ezek közül azt ajánlom ha nem akarod magad megerőltetni, de mégis csak kéne egy papír.
febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek simán a gazdálkodási és menedzsment alapszakról, ha a gazdasági témakör jobban érdekel?
febr. 2. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Műszaki menedzser első 2 év ugyanaz mint a mérnöki mivel együtt vannak az órák, annyira nem büfészak, de akkor már inkább mérnökire menj
febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!