Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános vagy középiskolába...

Általános vagy középiskolába menjek majd tanítani?

Figyelt kérdés

Magyar-biológia szakos tanárnak szeretnék tanulni, nem idén érettségizem, de ez egy konkrét tervem elég régóta.


Szerintetek miután lediplomáztam általános vagy középiskolai tanárnak érdemesebb majd mennem? Miért?



febr. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a középiskolai jobban megértheti, magánban sokkal jobban tudnál tanítványokat fogadni (érettségire felkészíteni), ha a fizetéseddel nem lennél megelégedve.

Szerintem egyébként mindkét korosztály pont olyan, hogy nagyon nehéz velük, csak éppen máshogy. De szerintem ez idővel ki fog alakulni benned, hogy melyik korosztállyal érteted meg magad jobban

febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

‘MMagánban sokkal jobban tudnál tanítványokat fogadni ha a fizetéseddel nem lennél megelégedve’’


Nem értem hogy emberek hogy dobálóznak ilyen könnyen ezzel a magán oktatással heti 40+++ óra mellett olyan könnyű lenne bevállalni.


Egyébként ezt tudod hogy melyik korosztály érdekel jobban. Én utólag így egyiket sem ajánlanám. Én középiskola tanárnak mentem az ugye hosszabb képzés mint az általános iskolai.

febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Kozepiskolaban jobban keresel pioritas kerdese
febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres jobban
febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!