Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gyakori és mióta...

Mennyire gyakori és mióta jellemző az, hogy a szülő a gyengébb képességű vagy trehány gyereke miatt a tanárt okolja?

Figyelt kérdés

Szerencsére ez egyelőre egyedi eset, ritkán fordul elő, de rendkívül dühítő pedagógusként.

Főleg ha alattomosan azonnal a vezetőségnél él a panaszával, a pedagógust kikerülve, az esetleges problémát soha nem említve neki.

Ez nem egy autómosó vagy luxusszálloda, ahol "első a vendég"😙 "mindent a vendégért" "bármit is csinál" szolgáltatás, hanem egy fcking intézmény ahol a nevelés a cél!

Felelősségre vonnak, amiért ötösnél kisebb jegyet merünk adni. Az agyamat eldobom. Mi van az ilyennek a fejében?



febr. 9. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem jellemző.


Te még fiatal tanár vagy? Életemben nem hallottam a "fcking intézmény" kifejezést, és el nem tudom képzelni, ki használhatja.

febr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Manapság minden idióta azt gondolja, hogy az ő gyereke valami különleges éteri létforma. Ebből adódóan amint valami miatt sérül ez a hite, beindul a védekezési mechanizmus, és mindenki más hülye lesz csak az ő gyereke nem.
febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ilyenről még nem hallottam, biztos ritka eset, de a "Főleg ha alattomosan azonnal a vezetőségnél él a panaszával, a pedagógust kikerülve, az esetleges problémát soha nem említve neki." ezt nem tartanám gondnak.
febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet. A vezetőség megvédte a pedagógust, mondván ismerik a követelményrendszerét, de az eredményességét is.
febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1# 40 felé még fiatalnak számít?

Szerencsére a pártomat fogta a vezetőség, mert ismernek.

A vicc az, hogy még a tőbbi gyerek is meglepődött ezen a húzáson.

Undorító, gyáva dolog hátba támadni. Az incidens előtt egy nappal beszéltem is a szülővel és meg sem nyikkant. Az igazgatónak kiforgatta a szavaimat, hazudott is.

Na mindegy, szerencsére megszabadulok tőle.

febr. 9. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi kétszínűség mindenütt jelen van sajnos.

Én csak a gyermeket sajnálom, ha a szüleitől ugyanis ezt a mintát látja, ő maga is hasonló embertípus lesz.

febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!