Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő leszerződtetni a...

Mennyi idő leszerződtetni a sulival egy gyakorlatos helyet?

Figyelt kérdés
Gyakorlati helyet akarok váltani, de az adott iskolával még nincs leszerződve csak az előző suliból is ott voltam. Mennyi idő egy ilyen leszerződés mert minél előbb menekülnék…

febr. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szakképzési munkaszerződésről beszélünk, akkor azt az iskola csak tudomásul veszi, nem kell/lehet szerződni a suli és a duális képzőhely között.
febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az osztályfőnök azt mondta megoldható, meg hát alapból több sulival le van 2 megyéből de ezzel még pont nem. Akkor nem is kell várjak sokat, mert kértem telefonszámot is aztán majd a sulit hívja az étterem is
febr. 20. 11:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint megoldható hogy ott legyek ha “akreditálják”
febr. 20. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Az akreditációt a kamara csinálja, nem a suli, ha a cég mindent bead elsőre jól a kérelemhez, akkor is eltarthat pár hétig. Attól függ, mennyire vannak elhavazva.
febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Igen, de az már megvan nekik, hiszen most is ott dolgozik a kérdező.
febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Illetve az nem egyértelmű, hogy most, de már dolgozott ott, szóval érvényes gyakorlati helyről beszélünk.
febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már tárgytalan rájöttem hogy a sulival nem kell csak a kamarával de azzal le van
febr. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!