Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem tudom...

Mi történik, ha nem tudom befejezni a szakdogámat?

Figyelt kérdés
Még 1,5 hónapom van, de még nem kezdtem el, még csak azon gondolkozok, hogy miről írjak. Van egy nehezebb tárgyam, ahova 10 könyvet kell elolvasni a szakdoga leadási hete előttig, plusz még több szeminárium is van, ahova beadandókat kell írni. Attól félek, nem tudom addig befejezni a szakdogát. Mi történik, ha nem lesz kész és nem tudom leadni? A záróvizsgát is felvettem ebben a félévben. Ha nem lesz meg, akkor csak a következő félévben tudom megcsinálni mindkettőt? Ilyenkor elégtelent írnak be vizsgára meg szakdogára, vagy ez hogy működik?

márc. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csúszol.
márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szakdolgozat nem lesz kész, akkor vizsgázni se mehetsz, ezekkel csúszol. Szerintem ilyenkor csak simán nem kapsz aláírást és így jegy sincs, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Másfél hónap alatt nehogy már ne tudd megírni a szakdolgozatot...
márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt sem tudod, miről írj, akkor terv sincs, gondolom, nem vállal senki. A többit neked kell tudnod, de szokott lenni tárgyként is a szakdolgozat, aminek a feltétele a tervezet, így az abszolutóriumot nem kapod még meg.


Egyébként megírod ősszel.

márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csúszol egy félévet, ennyi. Inkább csúsz vele, mint visszadobják, hogy f.s. Nem éri meg kapkodni vele. Csak ne járj úgy, mint én, h 4 évvel később adod le és megint alig marad rá időd. 😅😅😅
márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!