Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Plágiumnak minősül, ha a...

Plágiumnak minősül, ha a szakdolgozatom nagyon hasonló egy másikhoz?

Figyelt kérdés
A címe, a felépítése és az egész téma szerepelt már szakdolgozatként.
márc. 9. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Plágium csak az, amikor forrás megjelölése nélkül, szó szerint átveszel egy másik szövegből részeket, ezáltal lényegében saját szellemi terméknek állítasz be olyat, ami nem az.
márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Ne vedd rossz néven, de remélem is, hogy igen. Ha érdekel a sztori, hogy miért: van egy nagyon ellenszenves csoporttársam programtervező infón. Ő jár ezen kívül egy másik egyetemen mérnökinfóra is. A mérnökinfóval már 13 éve kínlódik. Szerintem már méltányosságból odaadtak ott neki egy csomó tantárgyat, csak húzzon már onnan elfelé. A proginfót is azért kezdte el, hogy amit a mérnökinfón nem kap meg ingyen, azt a pti-n hátha össze tudja lopni/csalni/hazudni és majd mi-n elfogadtatja őket. De egyébként csak kínlódik és bukdácsol a pti-vel is. Viszont akkora arca van, meg annyira büszke magára, hogy ő például egy rakás matek tárgyat eltudott fogadtatni. Komolyan, zseninek állítja be magát. 😂 A szakdolgozattal pedig az a helyzet, hogy már összekókányolt valamit az mi-n. Utána megfogta és ugyanazt (minimális módosítással) beadta a pti-n is. És erre is nagyon büszke. 😀 Őszintén remélem, hogy kivágják a francba mindkét helyről. Azzal én nem leszek előrébb, ha ő repül, de szerintem k..ja be az ilyen ember. /sztori vége
márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!