Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elvégzek egy 1 éves kéozést...

Ha elvégzek egy 1 éves kéozést kapok bizonyitványt de vizsgára nem megyek el , akkor dolgozhatok így ebben a szakmában?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A bizonyítvány nem végzettség.
ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy az adott szakmának feltétele-e a végzettség.
ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy nem végzettség. Az érdekel hogy tudok olyan helyeket ahol tanusítvannyal dolgoznak. Ezért merült fel bennem a bizonyitvány.

Köszönöm a választ.

ápr. 8. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mesz el a vizsgara?
ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tevékenységfüggő. Van, ahol a munkakör és tevékenység végzésének feltétele, hogy legyen megfelelő végzettséged, van, ahol ez nem feltétel. Például orvos csak akkor lehetsz, ha elvégzed az orvosit, míg fotós akkor is lehetsz, ha nem végeztél szakirányú iskolát.
ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert 15 éve csináltam és nem emlekszem már, meg más a rendszer. Szerintem már nem fogadják el vizsgához.
ápr. 8. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!