Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így mehetek majd szakmunkás...

Így mehetek majd szakmunkás vizsgára?

Figyelt kérdés
Jelenleg felnőttképzésben tanulok esti tanrendben és a tanár úr kijelentette, hogy, ha az ő általa kitalált "vizsga" nem sikerül, akkor nem engedi az illetőt a szakmunkás vizsgára. Nos ebben azt nem értem, hogy a vizsgára való jelentkezésemet februárban leadtam és el lett bírálva, elfogadták, szóval akkor ezek szerint tőle függetlenül mehetek a vizsgára? Tavalyi év végén is volt egy vizsgám, mely eredménye 20%-osan beleszámít a nagy vizsga jegyébe, de ezt úgy írtam meg, hogy nem voltam lezárva egy tantárgyból (hiányzott egy dolgozatom). Azt még hozzátenném, hogy a vizsgára bocsátás feltételének igazolása is el lett bírálva, ugyan úgy elfogadták, mint a jelentkezésemet. Ilyenkor mi van?

ápr. 8. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Ugye nem te is villanyszerelő akarsz lenni? Ugye nem??
ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!