Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkozás középiskolából...

Kiiratkozás középiskolából súlyos szorongás és depresszió miatt?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon rosszul érzem magam, és már semmi erőm nem maradt. A tanulás már távol áll tőlem és figyelni is képtelen vagyok…

Van köztetek olyan, aki szinten ebben szenvedt/szenved?:((



ápr. 9. 19:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Maximum jövőre tudnék mert most tele vannak, viszont ugyanez lenne a helyzet. Tényleg próbálkozok jobban lenni, de az emberek körül csak rosszul érzem magamat.
ápr. 9. 21:20
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

De ha ennyire szorongó vagy, gyógyszereket is szedsz, ez nem minősül egészségügyi oknak? Most nem kötekedni akarok, csak olyan suta ez a rendszer ezek szerint… 😐


Na de visszatérve, ezek szerint akkor a szüleid is a fő probléma részei, hiszen ők is csak növelik a szorongásodat. Akkor viszont nem lehet, hogy pont az tenne jót, ha kevesebbet lennél otthon? Pl. beülni valami nyugodt helyre (könyvtár, eldugott kávézó), ahol nem zargatna senki, és jobban ki tudnál kapcsolódni, illetve nyugodtabb körülmények között tudnál tanulni.

ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tekintik annak, ugyanis fizikailag nem befolyásol annyira, mint például egy lebénult embert. Hiába a gyógyszerek kemiaja pedig eléggé odatesz. Igen, az utóbbival igazad van, azonban a nyugalmam sem tartana örökké és a tanulás közben fojtogat az, hogy nem tudok jobban teljesíteni. 😅
ápr. 9. 21:23
 14/22 anonim ***** válasza:
26%

Depressziós gyógyszerekkel se tanulni se dolgozni nem lehet.

Gyogyszerekkel nem lehet teljesiteni.



Környezet változas kellene neked. Elköltözni nem tudsz valakihez? Aztán abba tudod hagyni fokozatosan a gyógyszereket. Addig menekülj a mostani élőhelyedről ,amig tudsz.

ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Azt mondjuk nem értem, hogy ha ennyire szorongsz az emberektől miért olyan szakmát választottál, ahol pont az emberekkel való kapcsolat az egyik legfontosabb tényező. Én a helyedben keresnék olyat, ahol sokkal kevesebbet kell érintkezni másokkal. Az elmenekülés viszont nem megoldás, mert valamiből meg is kell élned, dolgozni meg végzettség nélkül csak nagyon szar helyen lehet, lassan már ott se.
ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Végzettség nélkül nem nagyon lesz olyan munkád amivel elvonulhatsz és nem kell másokkal érintkezned, plusz 8 osztályos munkákkal nem fogsz annyit keresni hogy albérletet fizess és eltartsd magad.(kivéve persze ugye kőműves , ács és egyéb fizikai munka)
ápr. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
37%

8 osztallyal pont lehet pl burkolo es dolgozhat egyedul sok penzert vallalkozokent. Szamlat nem nagyon kernek az ugyfelek. Illetve bele kell epiteni az instaoldalad nevet,online elerhetosegeket a munkadba es jol dolgozni es lesznek ajanlasok jonnek az ujabb ugyfelek. Vagy vizes vagy gazszerelo. Egyikhez se kell erettsegi. Soknak tanfolyama sincs ugy dolgozik h azt se tudja milyen szerszam kell.

Ejjeli unnepnapokon kimeno gyorsszolgalat nincs ezekbol. Nem tudtunk budapestre hivni egyet se.

Joszaki.hu oldalt ajanlom.

ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%
17es igen pont azt írtam, ha megpróbálod értelmezni. DE pl ha a kérdező lány, akkor erre nem sok esélye van.
ápr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Egyébként valaki folyamatosan leértékeli a válaszokat.

Lány vagyok, de nem zavarna férfi munka, ha csak jönnöm - csinálnom - mennem kell, és csak szükség esetén kell beszélnem. Azért vagyok ezen a szakon mert a szüleim ezt akarták, és a felvételi sem lett olyan jó..

ápr. 10. 07:25
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
Hát kérdező, és tudsz mozgatni 60-70 kilókat? Mert a legtöbb férfimunka ebből is áll
ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!