Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatot határidőn túl...

Szakdolgozatot határidőn túl is be tudom még adni?

Figyelt kérdés
Szabályzatban nem találom, csak annyit írtak a feltöltési útmutatóban, hogy "kérjük a határidők betartását", a tavalyiban viszont azt is hozzáírták, hogy dékáni kéréssel sem lehet utólagosan beadni. A neptunban viszont ki tudok írni olyan tételt, hogy "szakdolgozat késedelmes leadása". Megkérdeztem az ügyintézőt, de nem hiszem, hogy válaszol hétfőig. Szóval ha befizetem ezt az összeget, akkor még le tudom adni határidőn túl? Az maximum mennyi nappal lépheti túl a megadott határidőt?

ápr. 13. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két hét volt a türelmi idő, aminek betartásával a megfelelő zsetonmennyiség kifizetésével beadhatod...

Miért csúsztál ki?

ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább írj egy egyetemet/szakot, hátha valaki odajárt és tudja
ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már közben kaptam választ, nem lehet határidőn túl leadni, még pénzért sem
ápr. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!