Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kellene osztályozó vizsgát...

Kellene osztályozó vizsgát tennem matekból?

Figyelt kérdés

Alt.iskola 2.osztalyatol fel voltam mentve matekbol középiskola végéig.nem érettségiztem matekból


A kerdes hogy jelentkezzetek matek érettségire ha felkészültem úgy hogy nincs év végi jegyem matekból?



ápr. 21. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tudomásom szerint kellene... Bár az kérdés, hogy most érettségi időszakban vagy-e alapvetően is.
ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

12 éve érettségiztem es most egyetemre akarok felvetelizni gepeszmernoki szakra .


Mennyi ido ez az osztályozó vizsga letétele? Egyszerre több éves anyagból is lehet tenni ?

ápr. 21. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha fel vagy mentve matekból akkor nem érettséizhetsz
ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha osztályozó vizsgát teszek akkor sem?
ápr. 21. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha fel vagy mentve és papírod van róla akkor nem.
ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ne írjon senki, hogy nem tájékozódik, mert félreviszi a kérdezőt. [link] Aktuális szabályzat.

Idézem: "Ha a vizsgázó rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal, Magyarországon bármelyik vizsgatárgyból bármelyik

vizsgaidőszakban tehet érettségi vizsgát, függetlenül attól, hogy a középiskolában tanulta-e az adott vizsgatárgyat (azaz

függetlenül attól, hogy szerepel-e osztályzat az adott vizsgatárgyból a középiskolai bizonyítványban), az adott vizsgatárgyból van-e

érettségi eredménye, illetve milyen szintű érettségi eredménye van."

Bármiből érettségizhetsz, olvasd el az aktuális szabályzatot. Attól, hogy nincs jegyed ez sem számít.

ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#6 de fel van mentve.
ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Ha rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal, bármiből tehet függetlenül a papírjától.
ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!