Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit pontoztak még nagyon le...

Kit pontoztak még nagyon le rajtam kívül orvosi szóbelin?

Figyelt kérdés
Ki szomorodott el még rajtam kívül a saját pontjait megpillantva?

ápr. 26. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia, azt írták átlagban nem sok lepontozás volt. Akkor ezek szerint pont te voltál az egyik? A legtöbb meghallgatottnak a pontok 60-80%-át megadták.
ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
35 pont lett… a környezetemben, vagy kommenteket olvasva mindenki legalább 40 pontot kapott.. Tudtam, hogy “szóban” annyira nem vagyom erős, de 40 pontban azért reménykedtem.
ápr. 26. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi volt az elérhető maximum? Ez a 35 pont nem lesz elegendő? Ha így van, akkor sajnálom!
ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
50 a max, így a pontok 70%-át kaptam meg. És sajnos úgy érzem nem feltétlenül lesz elegendő
ápr. 26. 13:11
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Írásbelivel együtt lehet, hogy jó leszel! Vagy az nem játszik?
ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Akkor jövőre újrapróbálod

Nem tragedia

A 70% pedig egyáltalán nem rossz, biztos van aki ennél jóval kevesebbet kapott

ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy tudom (belső forrásból), 40-re van belőve az eloszlásgörbe csúcsa, annál többet csak a kivételesen jó jelentkezők kaptak. Ha ez igaz, csak 5 ponttal vagy elmaradva az átlagtól, ami nem olyan hatalmas hátrány, be lehet hozni az érettségin.
ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
7 Ez nem (csak) belső forrás, az egyetem hivatalosan is ezt közölte a médiával...
ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Jó, gondoltam, hogy nem titok, csak nem tudtam, hogy közölték a sajtóval is. Na de akkor legalább van róla írott forrás is, nem kell a szavamra hagyatkoznotok.
ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
3-as vagyok. Miért pontoztatok le? Azt, hogy sajnálom, nem pejoratív értelemben írtam, hanem mert úgy gondoltam, hogy sajnálom a kérdezőt, ha nem jut be a felvettek körébe!
ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!