Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 30+ évesek, mi lett az általán...

Gál Gábor 2024 kérdése:

30+ évesek, mi lett az általános iskolai, rossz tanuló osztálytársaitokból?

Figyelt kérdés

Középiskolában talán már kisebb a mozgástér, de általános után még szinte bármi lehet az emberből. Persze tudom, hogy ez teljesen egyedi és soktényezős, de épp ezért érdekelne, hogy kiből mi lett.


Én 40+ vagyok, kisvárosi, jobb nevű iskolába jártam, két kifejezetten rossz tanuló gyerek volt, de nem voltak hátrányos helyzetűek, amennyire tudom. Általános után szakmunkásképzőbe mentek. Az egyikük Angliában dolgozik egy étteremben, a másik itthon börtönőr talán. Mindkettőjük nős, apa. Anyagilag és a magánéletük is rendezettnek tűnik.


máj. 11. 19:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Redonyos, klimas. Jobban keres, mint barmelyikunk, meg a biznisz (kisvaros) Anno 1 evet jart velunk, odabukott, aztan tovabb bukott.
máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az vitte a legtöbbre, aki a legjobb tanuló volt. De alapvetően nem tartom a kapcsolatot velük, mivel már elég sok idő eltelt azóta (32 év). Lassan inkább már az a (költői) kérdés, hogy mindenki életben van-e.
máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Emlékszem mikor megkérdezték tőlünk általános iskolában, hogy mik akarunk lenni ha felnövünk aztán mindenki a csőszerelő, autószerelőt mondta. Lányoknál meg a fodrász volt az elterjedt. Azt hiszem egy lett közülük ténylegesen autószerelő. Csőszerelő egy sem lett. Fodrász az kettő lett.


Asztalos, vegyipari munkás, karbantartó, szociális gondozó, mentőápoló


Ennyi emberről tudok azok közül akik gyenge tanulók voltak.

máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!