Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így van esélyem...

Szerintetek így van esélyem bekerülni bármelyik egyetemre?

Figyelt kérdés
Bár a jelentkezést már beadtam (Szeged,Pécs) nemhiszem, hogy nagyon sikerülne. Hiába számoltam reálisan is csak max 260-270 pontom lenne. Elszúrtam, mivel emeltem nincs és nyelvvizsgát sem tudtam tenni. Talán Szegedre felvesznek mert arra a szakra tavaly elég alacsony volt a ponthatár de kételkedem benne. Pécsre eddig a legalacsonyabb az 280 pont volt szóval szinte halott ügy.
máj. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyikre nincs.


Valamelyikre lehet.

máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És milyenek lehetnek az érettségi eredményeid?
máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 3-5 között van. Van egy 95 százalékos nyelvem szerintem matek lesz a leggyengébb kb 50 százalékkal. Érzéseim szerint kitöltöttem pontkalkulátort de csak 260 körüli eredményt dobott ki
máj. 13. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj ám egyetemre menni, az megvan? Nem azon fog múlni a boldogságod - főleg, ha nem is igazán szeretsz tanulni...

Egyáltalán milyen szakra jelentkeztél, és miért pont arra? Csak azért, mert oda kevés pont is elég volt tavaly?

Menj el inkább dolgozni, hogy végre megtaláld, hogy merre van az előre konkrétan neked.

máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából szeretek tanulni, ha segítő tanáraim vannak. Egészségügyi pályára jelentkeztem, nem az alacsony pontszám miatt hanem mert az érdekel.
máj. 13. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott mindig találsz munkát akkor is, ha nem vesznek fel első nekifutásra. Ne add fel, ha így lesz! (Engem is másodszorra vettek fel, de elvégeztem, és ez a lényeg. :) )
máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!