Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma is vannak olyan középiskolá...

Ma is vannak olyan középiskolák, ahol a tanárok is magázzák a diákokat?

Figyelt kérdés
Én a saját városomban jártam középsuliba, és mivel ez egy kisváros és mindannyiunkat ismertek a jórészt helyi tanárok, ezért ők minket tegeztek. (Nyilván mi őket nem, bár volt olyan, nem is egy, akit saját édesanyja tanított). Édesanyám a megyeszékhelyre járt középiskolába a hetvenes években, és a legtöbb tanár őket viszont magázta. De most is van ilyen? Egy kicsit nem furcsa ez, vagy ez inkább teljesen megszokott? Nem csak a felsőoktatásban magázzák a tanárok a hallgatókat?
máj. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan tanár, aki ma is ezt csinálja. Azt nem tudom, hogy általában jellemző lenne egy iskolára.
máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pesti elitgimiben magáztak minket.
máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk csak a matek tanár magáz. (Középiskola)
máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a tanártól függ (vidéki, teljesen átlagos színvonalú, kisvárosi gimnázium). A legtöbb nem magáz, de van néhány idősebb, "hagyományosabb", aki igen.
máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!