Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A révai gimnázium mennyire...

A révai gimnázium mennyire hajtós ?

Figyelt kérdés

máj. 14. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon.
máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én sose szakadtam bele a tanulásba. Nyilván kellett tanulni rendesen, de nem volt olyan, hogy ne lett volna mondjuk szabadidőm, vagy hogy csúnyán néztek volna a tanárok az emberre, ha "csak" négyes dolgozatot ír. Az osztályunkból voltak, akik suli mellett dolgoztak, sportoltak, versenyekre jártak, tehát minden ilyesmire jutott idejük a tanuláson túl. Nyilván megválogatja az iskola a diákokat, mert nem olyan egyszerű bejutni, de ha egyszer felvettek, nem kell küzdeni a bennmaradásért.
máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ó, pedig biztos hallottál már róla, sőt talán a kulcsszót is követed itt GYK-n, mert ezt az idióta választ nem először sikerül egy révais kérdés alá beírnod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akik oda bekerülnek eleve olyan aggyal megáldott diákok, akiknek kis erőfeszítésükbe kerül a tanulás. Ha csak nagy erőbedobással megy a szülők erőltetésével, stresszesen, akkor nem érdemes odamenni. Tapasztaltam olyat, aki a gyenege suliban 5-ös volt, de kemény tanulással, aztán ott relomlott 3-as átlagra.


2023-ban a 14. legjobb iskola volt. Szóval azért na... Oda kell.


[link]

máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!