Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből áll egy középszintű...

Miből áll egy középszintű matek szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Nem értem el a 25 pontott. Es azt mondta a tanárom h nagyon tegyem oda magam a szóbelin.
máj. 14. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidebb feladatok lesznek, tételek bizonyízá stb, pontosan a matektanároddal egyeztess hogy mi a követelmény
máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A tétel tartalmaz három egyszerű, az elméleti anyag elsajátítását számon kérő kérdést (definíció, tétel kimondása, tétel bizonyítása, vagy ezek közvetlen alkalmazását megkívánó egyszerű feladat), valamint 3 feladatot. Minimum 30 perc kidolgozási idő, utána 15 perc a bizottság előtti elmondására. Az írásbelinek és a szóbelinek együtt kell 38 pontnak lennie a ketteshez.
máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Azért ez gáz
máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az írasbelin es a szóbelin együtt el kell erned 38 pontot vagyis az összpontszám 25 %-át.


Megkaptad már a tételsort a tanárodtól? Ha kérdésed van szívesen segítek.

máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen NEM kapta meg a tételsort a tanárától, mert a tanára minden valószínűség szerint nem sért törvényt. Jól néznénk ki, ha annyiból állna a matematika szóbeli, hogy előre megoldott példákat kell előadnia.
máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem tudtam hogy a tételsoron a konkrét feladatok vannak. Azt hittem inább témakörök. Mi anno minden szóbeli kaptunk tételsort a felkészüléshez (még emelt szinten, sőt egyetemen is!).


Igaz én matekból nem szóbeliztem. Ha jol emlekszem 100 % lett a középszintűm.

máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tétel az tétel, a témakör az témakör. Az alma alma, a körte körte. A tételeket nagy valószínűséggel nektek se adták ki, csak a témaköröket. A tételeket csak magyarból adják ki, mert ott azonos konkrét műveket kell elolvasni.
máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindegy #5,7 (gondolom ugyanaz az illető) nem vitatkozni szeretnék.


Kérdezőnek: ha kérdésed van a felkészüléshez nyugodtan írj privátban. :)

#4,6 voltam

máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár néhány órát is tudok neked adni, hogy sikerüljön átmenni.
máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!