Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most kaptam meg a német...

Hulyevagyokdolgokhoz kérdése:

Most kaptam meg a német szóbeli vizsgám eredményeit, és azt vettem észre, hogy kettő hármast kaptam rá. Miért?

Figyelt kérdés
Ezzel az a baj, hogy amikor ott voltam a vizsgán, minden részletet elmondtam a felelés és a kérdezés részénél is amit vettünk. A tanár oka az volt, hogy hiányos a szókincsem, amikor nem hagytam ki semmit se. Mit tudok csinálni?

máj. 16. 18:26
 1/3 Justinianus ***** válasza:
39%
Jó hogy nem írásbeli vizsga volt, mert te még magyarul sem tudsz írni.
máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a felhasználóneved a kulcs.
máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Az a baj, hogy erre mi itt nem igazán tudunk válaszolni. Jó, mondjuk az első kettő nem is akar, csak kötekedni jöttek ide. Lehet, hogy szerinted "felmondtál mindent", de a tanár szerint meg ez még "nem minden" és volt amit hiányolt. Nem írtad milyen szinten vizsgáztál, de ha felsőbb szinteken akkor az is lehet "hiányos szókincs", hogyha valamire "túl egyszerű" igét vagy szavakat használtál valami "magasabb röptű" helyett. Nekem némettel nem volt dolgom, pláne nem magas szinten, de más nyelvvel igen és ott mondtak ilyet felkészüléskor hogy ha tehetem és eszembe jut akkor ezt meg ezt a kifejezést használjam mondatkezdésre, érvelésre, egyetértés kifejezésére stb. Ha ezek nincsenek meg ebbe akár bele lehet látni a "hiányos szókincs" indoklást. Hogy mit tudsz ezzel csinálni, azt nem tudom. Szerintem kérdezd meg a felkészítő tanárod (gondolom volt).
máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!