Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdaság informatikus képzés...

Gazdaság informatikus képzés szerintetek jó ötlet, ha mind a gazdaság, mind a weblapkészítés érdekel?

Figyelt kérdés
De viszont a programozás annyira nem vonz, sok a kötelező elem, amit be kell tartani.
máj. 16. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Valamelyik iránt el kellene köteleződni, meg a weblapkészítés eléggé komplex, sokféle eszköz van rá, önmagában a szak nem készít fel rá.
máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Én gazdinfós vagyok, és nem nagyon volt weblap készítés. Közgáz, számvitel, vállalati pénzügyek, rengeteg matek, operációkutatás, operációs rendszerek, hálózati architektúrák, mesterséges intelligencia, programozás (java, c#, python) ezek voltak a legfontosabb tárgyak az elmúlt 3 évemben. Emellett volt pár töltelék tantárgy és szabvál: EU-s ismeretek, szoftvertesztelés, objektum orientált tervezés, szakmai nyelv, projektmenedzsment, anyagáramlási rendszerek, logisztikai folyamatok modellezése, statisztika, ügyfélkapcsolati menedzsment, gazdasági jog


Nem akarom felsorolni az összes eddigi tantárgyamat, csak szemléltetni akartam hogy van itt minden. Igazából minden félét tanítanak neked, csak egyikbe se mész bele túl mélyen. Pont arra jó hogy kapsz egy átfogó képet mindenről, és hozzá tudsz szólni minden témához ami előjöhet a karriered során. Ha melózni mész, úgyis ott fognak neked mindent megtanítani az alapoktól. Én egyetem előtt dolgoztam már mondhatni ebben a szakmában, és semmilyen hátrányom nem származott belőle hogy nem volt papírom. Lehet hogy gazdinfón van valami weblapkészítés szabvál, de nem ez a fő irány

máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt van egykis sötétség a fejekben. A gazdaságinformatikus leginkább adatfeldolgozást és vállalatirányításni rendszerek és szoftverek KEZELÉSÉT tanulja. Ha érdekel a gazdaság, de nem szeretsz programozni akkor közgazdasági képzésre menj, ez a munkáltatóknak is sokkal megfoghatóbb mint egy ilyen se nem igazán gazdasági, se nem infós végzettség. Jó pénzeket meg jó munkákat lehet egy normális pénzügyi, vagy vezetés és szervezés diplomával szerezni.
máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Messzire el fogom kerülni ezt :D

máj. 16. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenkinek való a képzés, de ne olyan félrevezető információk alapján dönts, mint amilyeneket a #3-as írt.
máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#21:47

Rengeteg ismerősöm járt oda, meg gazdaságira. Én magam progtervre... Csak tudom mit beszélek. Neked viszont nem ártott volna legalább leérettségizni mielőtt okoskodsz.

máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt nem bántásból írom de a gazdaságinformatikus kb az info szakok büfészakja mert alig ad használható it tudást a legtöbb egyetemen és max csak üzleti adatelemző lehetsz ezzel. Ennél még egy üzemmérnök informatikus Bprof is sokkal jobb választás.
máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd annyira hülye mindenki hogy ha konkrétan ott végeztél és leírod hogy milyen akkor lepontoznak, de ha wikipedia harcos vagy és azt írod mekkora menő akkor megy a like xdd
máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!