Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárisok, tudtok küldeni...

Tanárisok, tudtok küldeni nekem mintaórarendeket?

Figyelt kérdés
Szívesen megnéznék párat, mielőtt ősszel elmegyek erre a szakra. A tárgy és az egyetem mindegy, igazából maga az órák mennyisége érdekelne.

máj. 17. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha atkuld neked valaki orarendet, aki tok mas egyetemre, szakra jelentkezik, abbol milyen kovetkeztetest fogsz tudni levonni? Leginkabb semmilyet, ahany szak, meg egyetem annyifele.


Az orak mennyiseget latod, hogyha megnezed a mintatantervet a sajat egyetemeden/szakodon. Mindenhol fel van tuntetve tablazatban, hogy mennyi ora kapcsolodik az egyes targyakhoz.

máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintatervben keresd meg mennyi kurzushoz javasolja az adott félévet. Kb. annyi órád lesz. Azért írom, hogy kb. mert nem biztos, hogy te mindet felveszed vagy ha szabad kredites órát veszel fel, akkor is változhat ez a szám.
máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
Az adott intézményben érvényes mintatantervet nézd meg.
máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem, nagyjából 10 előadás van félévente ha jól nézem, közel vagyok az igazsághoz?
máj. 17. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs TTK szakod, akkor igen, csak előadásod lesz, laborod nem.
máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!