Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha érettségi...

Mit csináljak, ha érettségi betekintésre nem tudok elmenni, de érdekelnek az eredményeim?

Figyelt kérdés

Szóval sportoló vagyok és külföldön leszek versenyen, amikor a betekentés van, de meg kell tudnom az eredményeimet, mert kémiából bioszból és angolból is emelteztem.

És ilyenkor mit lehet csinálni? Írnom kell az igazgatónak egy levelet, hogy hadd nézze meg más?

Mert azt hiszen ezt csak személyesen lehet, de biztosan nem CSAK személyesen lehet :)

Illetve ha más nem nézheti meg, én másik időpontban megnézhetem?

Tapasztalatok/ vélemény



máj. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Adj meghatalmazást valakinek, és ő elhozhatja a másolatokat.
máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ügyfélkapun keresztül nem kapjuk meg az eredményt? Én kormányhivatalon keresztül jelentkeztem.
máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!