Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kizárnak a felvételiből?

Kizárnak a felvételiből?

Figyelt kérdés
Ma, azaz 05. 20-a van, a határideje az egyik egyetemnek 05. 24.- tehát van még négy nap. A banki átutalás azonban 05. 13.-ig kellett. A portfóliómat ma feltöltöm és küldöm az összeget is. Kizárnak?

máj. 20. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Minek a határideje a határidő? Mi az, hogy "az egyetemnek"? "Az egyetemnek" nincs határideje.
máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"A banki átutalás azonban 05. 13.-ig kellett. ... ma ... küldöm az összeget ... Kizárnak?"

Remélhetőleg, hiszen lekésted az átutalás határidejét.

máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

"Kizárnak?"


Nem kizárnak, hanem érvénytelennek tekintik a jelentkezésedet.

máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán értem, hogy milyen felvételiről van szó, az egyetemi jelentkezés úgy tudom februárban esedékes, de a bürokrácia általában úgy szokott működni, hogy ha valaminek 13.-a volt a határideje, és te 20.-án akarnád teljesíteni, akkor nem teljesítetted.
máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos másik ország egyeteme.
máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magyar egyetem, Széchenyi.

Elfogadták! Érvényes!

máj. 28. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!