Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református Egyetem Anglisztika szakán mennyire elfogadóak a tanárok és diákok a homoszexualitás- sal? Illetve van-e olyan tanár akit emiatt jó elkerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most érettségizek és

nagyon szeretnék ide bekerülni.Nyilván nem öltözködnék provokálóan és nem szállnék szembe a vallási elképzeléseikkel. Azért érdekel ennyire a téma mert hallottam hogy ebből már volt gond.(N/18)



máj. 22. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Református, azaz keresztény körökben egyáltalán nem azok.
máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ÀJK-ra jàrtam. Vallás csak névlegesen volt az egyetemen. Emailekben néha megemlítődött, fakultatív vallàsi programok voltak. Meg a tanévnyitót templomban tartottàk. Amúgy mostanra màr hivatalosan a katolikus egyhàz se melegellenes, hacsak a pàpa nem kamuzott.

Volt nàlunk sràc aki nyíltan meleg volt. Pàrszor dumàltam vele. Volt tanulók között aki hàta mögött elítélte emiatt. De úgy tudom inzultus sose érte, és nem is osztàlyoztàk màsképp.


Ha nem reklàmozod szerintem semmi para nem lesz. Én baràtnőmet se vittem suli közelébe. Amennyire ők tudjàk lehettem volna én is meleg. Ha nem említed és nem viszed pàrodat be hogy ott enyelegjetek, akkor senki se fogja tudni.

Hidd el mindenkit jobban fog érdekelni van-e jegyzeted, mint hogy van-e pàrod és milyen a neme. Egyetemen luxus ilyenekkel foglalkozni amikor àt kell menni valahogy a tàrgyakon.

máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Félreértések elkerülése végett tudom hogy KRE reformàtus. Azért említettem a katolikusokat, mert ők voltak nagyon hardcore melegellenesek.
máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába református egyetem, én alig találkoztam eddig olyannal, aki vallásos volna.

Anglisztika és japán szakról is el tudom mondani, hogy több homo/biszex is van, senki nem nézi ki őket, nem bánnak velük másképpen. Kulturált környezet:)


Az meg nem tudom, hogy honnan tudná valaki szexualitását egy órát tartó előadó, miért zavarná, és pláne, hogy miért érdekelné...

máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi közük van a nemi irányultságodhoz? Te komolyan azt gondolod, hogy ennyire érdekled a tanárokat?
máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek sok sikert a továbbiakban.
máj. 22. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda jártam és nem foglalkoznak vele. Nem is kell, hogy tudják. Nem is kell, hogy hirdesd!
máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!