Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen szar a magyar...

Miért ilyen szar a magyar oktatási rendszer?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, az izraeli sokkal xarabb.
2010. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Egyáltalán nem szar a magyar oktatás. Nagyon sok külföldi pont azért jön ide tanulni, mert világ szinten elismert iskoláink vannak. Pl. a szegedi egyetem.
2010. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pedobearrr válasza:
39%
felsőoktatási törvény egyoldalú módosítása FUCKYEAH
2010. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem szar az oktatás Magyarországon, csak nagyon rámennek a lexikai tudásra. Szerintem mi még a jók között vagyunk, legalábbis én csak a spanyolról tudok nyilatkozni, mert ott jártam egy évet, de annál klasszisokkal jobb a magyar, pedig ugye ők nyugaton vannak.
2010. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is szar a finnek, mind a készségeket mérő PISA-n, mind a lexikálist mérő IEA teszten jobbak.
2010. nov. 29. 01:09
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Azért kedves kérdező, mert te is benne vagy.
2010. nov. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
miért lenne szar? aki tényleg tehetséges és tudást akar szerezni, az megteheti. persze a sok hülyével nem lehet mit kezdeni, de ez nem a rendszer hibája.
2010. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Igen, a finnek a legjobbak. Nem is mondta senki, hogy nálunk a legjobb. De ha megnézed az eredményeket, láthatod, hogy mi a tábla felső részében vagyunk, ami ennyi ország között nem rossz eredmény.

Amerikát pl. simán lekörözzük.

2010. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
A magyar oktatási rendzerrel egy nagy baj van. Sok olyasmit is belénk akarnak verni, aminek később semmi hasznát nem látjuk.. Pl. Sok olyan szabály, ami nem mindenütt érvényes.
2013. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
97%
Namármost.Az eredményt talán nem más országokéhoz kéne hasonlítani, hanem tényekre alapozni.A letöbb iskolában az óraszám nagyon magas.Az iskola egy csomó lexikális hülyeséget tanít, de semmi érdekeset többnyire.Irodalom órára magolni kell életrajzokat, stb.; de senki sem tanítja az embereket az irodalom szeretetére.Az életre sem tanít.NEM GONDOLKÓDÓ, MŰVELT EMBEREKET NEVEL, HANEM GÉPEKET EZÉRT SZAR.
2017. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!