Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi előadásokon lehet...

Egyetemi előadásokon lehet használni laptopot? Ha igen, akkor tulajdonképpen mire?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát jegyzetelésre. de sztem fölösleges felvágás, arra megy ki, hogy egymásnak mutogassák, nekik van laptopjuk. nekem is van, de eszembe se jutott soha, előadáson abba jegyzetelni, mert: ahhoz, hogy követni tudd a tanár tempóját, gyorsírónak kell lenned, erre meg sok mki képes. másik, meg az, hogy egy átlagos laptop talán 1 órán át ha bírja töltés nélkül. én idáig csak prezentációkra, referátumok alkalmával vittem be a laptopmat az egyetemre, amikor a kiselőadásomhoz PP bemutató is tartozott.

Negyed éves vagyok, most már maradok a hagyományos papírra körmölésnél, idáig is tök jól megvoltam vele, sikerült levizsgáznom. de lehet, hogy én vagyok a maradi. majd figyeld, mit írnak mások.

2009. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár van egy-két tanár, aki nem szeretni, mondván figyelni kell órán. Van benne valami, mert én pl a lapotopot csak ritkán használom jegyzetelésre, legtöbbször játszok rajta, az unalmas órákon, közben a mikrofonnal felveszem az óra anyagát, amit úgyse fogok visszahallgatni, mert lesz másolt jegyzet... Na szóval érted, szórakozásnak jó, ha mondjuk katalógus miatt kénytelen vagy ott unatkozni. Inkább veszem hasznát órák között, pl amikor vizsgákat veszek föl etr-ben, vagy elkérem a jegyzetet tanártól és rámásolom stb.
2009. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rádugsz egy mikrofont és fölveszed az előadást. Vagy kamerával a táblát is lefotózod időnként. Ezenkívül vannak olyan előadások is, amik unalmasak, akkor meg netezhetsz.
2015. ápr. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!