Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb a kommunikáció...

Hol a legjobb a kommunikáció és média szak?

Figyelt kérdés
Felvételizni szeretnék februárban, és nem tudom, melyik budapesti egyetem/főiskola a legjobb ezen a téren. Írjatok, ha valamelyikbe jártatok, és nagyon meg voltatok elégedve, vagy épp ellenkezőleg.
2010. dec. 19. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ha Pest, akkor ELTE, de Szegeden nagyon színvonalas még a képzés
2010. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! én úgy hallottam, hogy Pesten a BKF is nagyon jó. nem könnyű a döntés, mert nagyon sok helyen oktatják..
2010. dec. 24. 09:51
 3/5 anonim válasza:
Pázmáááááány:D:)
2010. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a BKF-en nagyon színvonalas a kommunikációs képzés. Van saját rádiója meg újságja is a Főiskolának, meg kapcsolatai. Ezen kívül vannak intenzív 2-3 napos kommunikációs, meg egyéb tréningek is, ilyenek máshol nem nagyon vannak.

Amúgy meg érdemes elmenni nyílt napokra, a személyes tapasztalat fontos.

2011. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hallottam h Gödöllőn nagyon jó. Én a bkfre jártam két félévet de otthagytam mert sajnos arról szól hogy fizetsz k* sokat, de nem nagyon tanulsz, inkább celebnevelde mint főiskola
2011. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!