Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen irányban indulhatnék?

Milyen irányban indulhatnék?

Figyelt kérdés
Egy gimnázium általános tagozatára járok, 9-es vagyok. Azon gondolkozom, hogy átmennék a rajz tagozatra, szeretek rajzolni, a környezetem szerint tudok is. És gondolom csak többet érne egy sima érettséginél, márcsak annyiból is hogy megtanulnék egy pár dolgot. De innen merre indulhatnék, milyen szakmámat ajánlotok? És ugye ha meglesz az érettségim a rajz szakon, közben pedig meggondolom magam és más irányba indulnék, ugye nem lesz hátrányom balőle h rajz szakon voltam? Végülis.. ugyanazokat a tantárgyakat tanuljuk, csak a rajzosoknak több az óraszámuk. (+ rajzórák meg faktok)
2010. dec. 22. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan csoporttársam, aki rajz tagozatos gimiből jött, és most orvosin van :))
2010. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!