Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NYF-en tanulok, és az a...

Az NYF-en tanulok, és az a helyzet, hogy a tanár már beírta neptunba a vizsgajegyet, de az indexbe nemtom beíratni vele mert már nem lesz bent. TO-sok beírhatják a jegyet, vagy van valami más megoldás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
To-n be tudják írni, de lehet h nem ingyen...
2009. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a tanár nincs bent, akkor általában vagy egy helyettes aki jogosult beírásra, őt keresd meg. Jobb, mint a TO sárkányaira bízni magad, mert ahogy előttem írták, lehet hogy kiszámlázzák, vagy nálunk pl volt olyan, hogy nem vették át...
2009. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is oda jártam. Kajás csomag, tanulnivaló, türelem. Majd jó sokáig áll az ajtajában abban az időpontban, amikor elvileg várható. De egy jól képzett talpalós csoporttárs is megteszi. Kitartást!
2009. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tanszeken leadod az indexet, aztan valami alairasi joggal rendelkezo helyettes majd beirja.
2013. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!