Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Januárban középiskolába...

Januárban középiskolába felvételizők. Ti is izgultok?

Figyelt kérdés
Én speciel nagyon izgulós típus vagyok, és már előre félek, hogy milyen nehéz lesz az írásbeli, főleg a tavalyi után... Jó lenne, ha megnyugtatnánk egymást =D
2011. jan. 4. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hallihóó :)

én egy most 9.-es lány vagyok :)

a tavalyi felvételiről annyit, hogy a magyar abszolút könnyű volt (nekem 48 pontos) a matek nehézsége pedig inkább az időhiány és a számológép hiány volt (mert én hozzá vagyok szokva). nem kell izgulni! a matekom mellesleg 35 pontos lett de lehetett volna jobb is. így is felvettek hetedikként egy erős gimibe :)

ne izgulj, légy ügyes és sok sikert ;)

2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Wow, de ügyes vagy, gratulálok =) Köszi a megnyugtatást, csak sajnos én is hozzá vagyok szokva a számológéphez, mert a tanár mindig megengedi, hogy órán használjuk, szóval mostanában próbálom nem használni. Egyébként, emlékszel még, hogy kb. mennyi idő múlva voltak meg az eredmények?
2011. jan. 4. 21:06
 3/15 anonim válasza:
énis most fogok felvételizni és egyáltalán nem izgulok bár lehet hogy aznap fogok beparázni de probálok ugy lenni vele hogy oda megyek 110%-osan oda figyelek és siekrül ahogy sikerül :)
2011. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is nagyon izgulok már de próbálok minél jobban felkészülnii
2011. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első komentelő vagyok.

az eredmények iskolától függőek! általában a következő 1-2 hét mire kijavítják. azután kapsz egy levelet, hogy elutasítottak vagy felvettek-e. én azt hiszem januárba írtam a felvételit, hivatalos levelem április 26-án jött meg... :)megkerestem a kedvedért ;)

sok sikert :)

ne izguljatok, fiúk lányok! minket úgy beszarattak de semmi gázos nincs :) ha meg ugy érzitek nem sikerült akkor az átlagnak se sikerült :)

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 AĐA válasza:

hello! :)


Én is most fogok felvételizni,és minden nap gyakorlok.

A magyarral semmi gondom nincs,(elsőtől 5-ös) de a matek a gyengém!:S:S

Szóval járok matek előkészitőre,és pluszba gyakorlok itthon is,sokat.

Anyukám megengedte,hogy a felvételi előtti napon nem megyek suliba,hogy "lenyugodjak", és áttnézzek mindent....:)

A matekkal pedig nem az a gond,hogy sok,hanem hogy kevés az idő,és nincs számológép....

Soki sikert!


14/L

2011. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Énis most felvételizek de sztem nyugodj meg nem lesz baj...:) am melyik város és hova felvételizel??:))
2011. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hmm, köszi a válaszokat, nektek is sok sikert =D


Utolsó: debreceni vagyok, és a Fazekasba szeretnék menni, nem tudom mond-e ez neked valamit. =)

2011. jan. 12. 20:57
 9/15 anonim válasza:

mond mert énis debreceni vagyok és jelölöm a Fazekast:) menni fog nyugi...:)

14/L

2011. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ennyire még életemben nem fostam semmitől, komolyan mondom. Egy hete mást sem csinálok, csak felvételiket töltök egymás után. Az imént végeztem egy magyarral, ma már ez volt a negyedik.

Alapból is izgulós típus vagyok, és még a suliban is beszaratnak minket a tanárok... Mást sem hallok/hallunk, hogy kizárt, hogy felvegyenek minket bárhova is :S

14/L

2011. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!