Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnök / járműmérnök...

Gépészmérnök / járműmérnök vagy mérnök-informatikusnak éri meg menni?

Figyelt kérdés
számomra a járműmérnök fekszik a legjobban viszont nemtudom hogy melyikkel tudok könnyebben állást szerezni :S
2011. jan. 7. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra menj, amelyik a legjobban fekszik, mert ezekhez mind adottság kell. Különben szerintem infó az, aminek a "legjobban megéri".
2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

baromság, a mérnök infót szegeden, pécsen debrecenben, miskolcon, bme-n, stb. évente 300-an kezdik el

és csomó helyen van még mérnökinfó ott is száz felett kezdik el évente


gépészmérnökre éri meg legjobban ezek közül szerintem, mondjuk én járműmérnököt még nem hallottam, biztos az is baromi jó és megéri

2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

járműmérnök vagy gépész, sztem.

Üdv,

egy gépészhallgató

2011. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy azonnal válaszokat is kaptam

én Bp-re akarok járni

de már látom hogy a járművek hiába érdekelnek ha a járműmérnökhöz német nyelv kell én meg az angolt tudom és szeretem :S

2011. jan. 7. 21:42
 5/8 A kérdező kommentje:
az infó, gépész karokról annyit, hogy 2x annyi helyen van gépész kar mint infó, hiába hogy az infót többen kezdik el
2011. jan. 7. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

érdemes a legjobb egyetemen megpályázni a tanulást, ha sikerül elvégezni, és értesz a szakmádhoz, akkor ezek közül bármi jó. Amúgy igen, sajnos német kell. Én is angolos vagyok, most gondolkozok rajta hogy el kellene kezdenem németül tanulgatni. Ha van kérdésed a gépész képzésről, állok elébe.

Üdv:

egy gépészhallgató

2011. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha BME-n elvégzed, akkor az elhelyezkedéssel egyik szakkal se lesz problémád. Ne csak a szerint válassz, hogy melyik fizet a legjobban, mert ha utálod csinálni, nem érdekel, akkor megette a fene.
2011. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gépész a tutibb...egy mechatronika hallgató
2011. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!