Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A ZMNE-n mi a fontosabb, az...

A ZMNE-n mi a fontosabb, az alkalmassági vizsga, vagy az érettségi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmassági azért fontos mert ha nincs meg akkor nem is mehetsz. Az egy belépő kártya gyakorlatilag. Az érettségi és az azon elért pontok pedig az amikor be is lépsz.

Belépő nélkül nincs belépés... de a belépő még nem egyenlő a belépéssel.

2011. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi de kb. milyennek kell lennie az érettséginek hogy felvegyenek?
2011. jan. 8. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ponthatártól függ. Felvin van pontszámító kalkulátor. ott ki tudod számítani, hogy mire számíthatsz. Azt h milyen lesz majd a ponthatár, azt meg a jóég tudja. de saccolni nyilván az előző évek alapján lehet.
2011. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A ponthatár tavaly 399 pont volt, de ha nekem meglenne a fizikai és a pszichológiai alk.-ból 90%, akkor milyen érettségi eredmény kéne?
2011. jan. 9. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de ott nem százalék van, hanem alkalmas és nem alkalmas. Tehát ahogy már először írtam, az a belépő. ami nélkül nincs belépés. de tévedhetek.
2011. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindkettő fontos, mert bármelyik hiányzik, nem vesznek fel.. de van, ami még ennél is fontosabb, ha érvényesülni akarsz ezen a pályán: a kapcsolatok. szomorú, de ez egy nepotista, urambátyám mutyiország, itt ez van.
2011. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Alkalmassági vizsga, legalább 4-es érettségi, angol vagy francia alapfokú nyelvvizsga. A tűljelentkezés miatt mindenből a lehető legjobbat kell elérni. Ha bármelyik hiányzik, nincs bemenetel. A kapcsolatok a mai világban már nem működnek. Ha tábornok apukád van akkor sem jutsz be, hiszen a ponthatárokat központilag egy számítógép figyeli és akinek nincs meg azt visszautasítja. Az alkalmassági egy egészségi és egy fizikaiból áll. Pszichológiai, orvosi tesztek itt értelemszerűen a mentális és egészségi állapototdat figyelik. Ellene nem sok mindent tehetsz, ha nincs meg egy láb kisujjad nem tudsz újat növeszteni. Az allergiádat ha van, hallgasd el! A fizikaira készülj sok sok futással. 3200 métert fussz 12 perc alatt és akkor biztosra mehetsz.

Sok sikert!

2011. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az érettségi szerintem lesz 4-es.
2011. jan. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!