Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a Semmelweis Egyetemre...

Érdemes a Semmelweis Egyetemre menni? (Főiskolai kar)

Figyelt kérdés
Nehéz? Milyenek a tanárok,nagyon szórják a népet?Mert ezt hallottam. Vagy normálisak? Vagy inkább menjek más egyetemre pl.Szeged,Pécs?Nem tudom mire számítsak,kérlek segítsetek!
2009. jan. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegedre jártam. Tanárfüggő. Volt ott is, aki szórta a népet. :S
2009. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! És szted melyik az erősebb suli? Vagy melyik végzettséget fogadják el jobban? Mert két hetem van eldönteni,hová adom be a papirt és még elég tanácstalan vagyok...:S
2009. jan. 31. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai háttere jobb a pestinek, Attól függ melyik szak érdekel.
2009. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dietetikus.
2009. júl. 11. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel dietetikai képzés csak a Semmelweis Egyetem ETK-n és a Pécsi Tudományegyetem ETK-n van így Szeged kiesett.


Mindkettő nagyon jó. Mások itt és mások ott,de alapvetően nincs nagy különbség. Én Pécsen végeztem nem volt könnyű, de talán van ennél nehezebb szak is. Amivel szórnak az a 3-ból 2 komplex szigorlat, de ez mindkét helyen nagyon nehéz. Az egyik ilyen az anatómia-élettan-kórélettan szigorlat a másik a belgyógyászat-klinikai dietetika és a gyakorlati dietetika szigorlat. Az első kb a 3 félévben a második a 6. félévben van.


Pécsen voltak nagyon szigorú tanáraim akinek köszönhetően most tudom a szakmát.

ja és nem árt ha szereted a kémiát, biokémiát,mert az is sok van.

2009. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én oda járok a SE-ETK-ra, a tanárok egy része szívatós, egy része normális. Ez vegyes nagyon. A dietetikusi szakról azt tudom mondani, hogy ott meg a gyógytornászin nagyon nagy a verseny, sokan annak jelentkeznek, szóval sokat kell majd tanulni. Mivel sokan vannak igencsak szórják őket.
2009. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!