Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen főiskolára menjek tovább?

Milyen főiskolára menjek tovább?

Figyelt kérdés
pestre szeretnék menni főiskolára,de én inkább humán beállitottságú vagyok.amugy érdekelne a kereskedelem de nem igazán megy a matek sajnos.létszi adjatok tanácsot h melyik és milyen főiskolába menjek ami nem is olyan nehéz és h esetleg milyen szakra?(kb.:3-as tanulo vagyok)elöre is köszönöm.hallgatók is irjanak!
2009. febr. 2. 17:26
 1/1 anonim válasza:
Menj el informatikus könyvtárosnak, oda nem kell a matek. Vagy tanítónak, azok 2 évig tanulják a matekot (az általános iskolás részét). Ha tanítónak mész, szakiránynak választhatod a törit, magyart, akármit...
2009. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!