Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok ezekről a gimikről?

Mit gondoltok ezekről a gimikről?

Figyelt kérdés

Fazekas Mihály gimi, Apáczai gimi?(Budapesten)

És még milyen gimik vannak budapesten amik jók?

Köszönöm a segítséget előre is


2011. jan. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A Fazekasról én hallottam nem túl kellemes dolgokat...

Az Apáczairól se jót, se rosszat nem tudok mondani.

Hallottam még a Veres Péterről, a Szent Lászlóról és az Eötvösről. Ezekre mondják, hogy jók.

2011. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elöző kommentelő jól mondja. A Fazekasról azt hallottam nagyon nagyon kemény, az Apáczai szintén de állítólag jó a közösség. Nekem a Veres Pálné annyira nem jön be, nem hallottam róla túl sok jót. Az Eötvösbe pedig járt egy ismerősöm de ő szerette.


Egyébként biztos, hogy ilyen kemény iskolába szeretnél menni? Gyengébb, átalgos iskolákból is tovább lehet tanulni és lenne időd "élni" is egy kicsit..Saját tapasztalat:)


L/19

2011. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Veres Péter, a III. kerületben. Én csak 1 ideig laktam Budapesten, nem ismerek minden sulit.

Az én volt gimimet nem ajánlanám.

Jaj, még esetleg a Szent Imre a 11. kerületben.

Egyébként a második kommentelőnek igaza van. Én is egy ilyen hajtósba járok most Miskolcon, és bizony a gyerekem nem adnám ide.

2011. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Apáczaiban nagyon az ELTE-re nevelnek, tehát azt tanácsolom, hogy csak akkor menj oda, ha kémikus-biológus szeretnél lenni :)

A Fazekas -én itt tanultam két évig- nagyon zúzós, kemény iskola. Rengeteget kell tanulnod, de egyetemen arany életed lesz :)

Most a Szent Lászlóba járok, a médiaszakja bitang erős, és úgy hallottam, hogy nem csak ez. [Mindenesetre, nekem érettségi utánra van állásajánlatom az RTL klubtól és az MTVtől, tehát a médiája tényleg erős...]

Hallottam még, hogy a Szent István Gimi sem rossz. Erről azonban érdemben nem tudok nyilatkozni :)

2011. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindeninek.Én úgy tudom hogy az Apáczaiban többféle szak van nemcsak biosz-kémia,de nagy valószinüséggel az Eötvöst fogom választani.
2011. jan. 22. 11:35
 6/6 anonim válasza:
Én a Fazekasba járok és nem igaz, hogy kemény suli. Még nem volt olyan, hogy tanulás miatt nem értem rá találkozni valakivel vagy bulizni. És nagyon jó fejek az emberek :D
2011. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!