Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Karinthy...

Mit gondoltok a Karinthy Frigyes Gimnáziumról az Eötvös Józsefről és a Szent Istvánról? Jár oda valaki? miket hallottatok róluk? Melyik a legjobb? (közösség, oktatás. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:36
1 2
 1/20 anonim válasza:

én e5vösös vagyok, csak ajánlani tudom! a közösség fantasztikus, az oktatás is nagyon komoly, van követelmény rendesen, de abszolút teljesíthető!


a karinthyban a nyelvoktatás jó, habár a közösségről sok negatívat hallottam már.

2011. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöööm:))hanyadikos vagy?:)meg tudod mondani hogy körülbelül hány ponttól lehet bekerülni?neked mennyi lett?persze ha megkérdezhetem.köszi:)
2011. febr. 10. 20:33
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Húgom a Szent István gimibe jár. Elég jó suli, erős az oktatás, de marha sokat kell tanulni. Egyébként, ha jó sulit akarsz, akkor gondold meg az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskolát. Magyarországi szinten a legjobb iskolák között van. Az általad felsoroltak közül egyik sem üti meg a szintjét.
2011. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ja, csak az a gáz vele, hogy 6.-tól lehet csak járni.
2011. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

első vagyok


73%-os! azért remélem meggondoltad a válaszod, mert a Radnóti igaz, hogy nagyon jó suli, de az Apáczai is erősebb nála, meg a Szt. István is!


én 10.-es vagyok, szerintem idén olyan 75-80 ponttól lehet majd bekerülni, én anno 6osztályosba jelentkeztem, 80 pontot írtam, bőven elég volt. négyosztályos képzés is nagyon jó! :)

kedves kérdező, neked hány pontod lett, ha esetleg tudod már, és elmondanád? egyébként szurkolok, mert nagyon jó évfolyamtársaid lennének! :)

2011. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igenigen valószínűleg az eötvöst jelölöm meg elsőnek:)78 pontom lett és a természettudományit meg a nyelvi osztályt szeretném megjelölni remélem elég lesz:)kérdezhetek a mostani 8adikosokról?milyenek?jó ott a társaság?köszi:))
2011. febr. 11. 18:03
 7/20 anonim válasza:

kérdezhetsz, persze, őszinte leszek: szerintem a legjobb feljövő évfolyam! náluk jobb osztályok csak a 12.ben vannak.

78 pont szerintem elég lesz, a természettudományi osztály nagyon jó, akkor sejtem, hogy ki lesz az ofőd. nagyon rendes tanár, emelt szinten lehet érettségizni magas pontszámmal bioszból, ha nála tanulsz! (egy kis plusz: ha bioszból szóbelizel, akkor esélyes, hogy találkozunk, mert mi diákok vállalunk felvételiztetést, a szaktanárnak segítünk, beszélgetünk veletek, megnyugtatunk, meg átnézzük a füzeteket-apropó: arra nagyon ügyelj, hogy ellenőrző+füzetek rendben legyenek- és én általában bioszból szoktam így segítségére lenni a tanárnak. de ez most még korai, majd ha tudsz több infót írj! :)

2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez most a Karinthy?! Nem is írják a honlapon, hogy van szóbeli :O. Remélem, félreértek valamit! Egyébként ha meg igen (szóval a karinthyról van szó), segítenétek nekem? nem értek valamit!

A felvételi eljárás során pontok az alábbiak alapján szerezhetők:


· Az általános iskolai tanulmányi eredmények

(A valóságtól eltérő adatok megadása a felvétel elutasításával járhat!)

A pontokat a hetedik osztály év végi és a nyolcadik osztály félévi jegyei alapján számítjuk a következő tantárgyakból: matematika, történelem, magyar irodalom és magyar nyelv átlaga, idegen nyelv és egy természettudományos tantárgy.

Elérhető maximális pontszám: 50 pont


· A központilag megszervezett, egységes, tehetséggondozó képzésre jelentkezők számára kiírt írásbeli vizsga eredménye matematikából és magyarból


elérhető maximális pontszám: 100 + 100 pont


én akárhogy értelmezem, a tehetséggondozó max 100 pont és a jegyek 50, és ez így csak 150, de 200 pontot írnak. hol marad az az 50 pont?

2011. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

eddig az E5vösről volt szó!!


egyébként nem lehet, hogy a normál felvételi+ a tehetséggondozó együtt ér százat? vagy valami ilyesmi

2011. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na ne már :S! Nem írják a tanulmányi területek jegyzékében, hogy az általános tantervű is beleszámítana, pedig már elküldte a suli a papírt :|. Na, de remélem, hogy csak elírás :)
2011. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!