Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a felvételi...

Hogy sikerült a felvételi nyolcadikosok? 2011

Figyelt kérdés
És hova jelentkeztek?
2011. febr. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyar 46, a matek 45 pontos lett, de még a tehetséggondozó felvételi eredményére várok. A Berzsenyi kémia-biosz tagozatára szeretnék elsősorban jelentkezni, de bejelöltem az angol tagozatot, utána meg a Szent László kémia-bioszt is.
2011. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyar:43 Matek:41 de ezzel sokra nem megyek...Mert nekem a tehetséggondozó fog dönteni.Egyébként Veszprémben a Vetésibe akarok menni emelt angolra.
2011. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én az Orosz Ivan Botrasarik Szakközép és Counter Strike1.6 Gimnzáiumba jelenkeztem.a matekom:11 pont mert a headshot plusz pont volt és én elszámoltam.maygarból meg 2 pont mert a dust2-t nem irtam le helyesen:S
2011. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez még akár vicces is lehetett volna :D

(1. válaszoló voltam)

2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
haaaj mindenkinek ilyen jó lett :O nekem csak 80 pont
2011. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nkm 88 lett 43 magyar 45 matek :) Pesten a Szent László gimibe mennék olaszra(:
2011. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok... Csak nézem itt, hogy ki hova adta be a jelentkezést... Ez nálunk anno nem így volt, legfeljebb volt egy két "szakirányúbb" képzés, mint pl. angol/német/informatika, esetleg még szakmák. De olasz? Meg biosz-kémia? ... Ez már tiszta előegyetem. :) Nah, remélem, mindenki bejut az áhított helyekre. :)
2011. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én az Orosz Ivan Botrasarik Szakközép és Counter Strike1.6 Gimnzáiumba jelenkeztem.a matekom:11 pont mert a headshot plusz pont volt és én elszámoltam.maygarból meg 2 pont mert a dust2-t nem irtam le helyesen:S"


Hey bro! Én is oda jelentkeztem. Te voltál az a vöröscsillagos mákostésztafejű Adonisz?

2015. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!