Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakon tanulsz/szeretné...

Milyen szakon tanulsz/szeretnél tanulni? Miért pont azt választottad?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános orvosi szakon tanulok. Azért ezt választottam, mert ez érdekelt:) Egyszerűen lenyűgöz az emberi test.
2011. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%

én stylist szakon szeretnék tovább tanulni.

mindig is érdekelt a divat, de sose követtem olyan szinten.

ha ez nem jönne össze, akkor is valami divattal kapcsolatos :D

2011. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szociális munka, és azért, mert szociális munkás szeretnék lenni. Mindig is ez érdekelt. Nem azt mondom, hogy képtelen lennék mást dolgozni, mert volt már más munkám az életben, és szerettem is, de hosszú távon ez az, amit szeretnék csinálni.
2011. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
közgáz, marketinges vagyok. érdekel, szeretem, közel áll hozzám.. :)
2011. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:) Az elég húzós lehet, de szép hivatás!:)

Én jövőre érettségizek, de annyira tanácstalan vagyok!!! Olyan nehéz eldönteni, hogy mi érdekel igazán. Szeretem a matekot és a nyelveket, a humán tantárgyakat nem annyira kedvelem, az egészségügyben pedig nem dolgoznék, mert nem bírom a vért. :(

A BCE pénzügy és számvitel szakát jelölném meg szíem szerint, de félek, hogy megbánom.

Olyan nehéz ez...:(

2011. febr. 12. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért a felvételire nem kell úgy tekinteni, mintha az egész életed ezen múlna:) Persze nyilván sokkal egyszerűbb minden, ha már az első választásod bejön. De ha elmész egy szakra, és rájössz, hogy nem neked való, akkor otthagyod és keresel vmi mást. Egy év csúszással sem leszel hátrányban.
2011. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gépészmérnök tanulok. Először nem bíztam annyira magamban, hogy bírni fogom, viszont most már egyre jobban megy. Később anyagvizsgálattal szeretnék foglalkozni, ilyen jellegű témából is írom majd a TDK-mat.
2011. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én ELTE-TTK kémia alapszakra szeretnék majd menni, mert nagyon szeretem a kémiát, érdekel is, megy is. :)
2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én matematika szakon zúzom. azért mert az első választásom (vegyészmérnök) nem tetszett és inkább újrafelvételiztem.
2011. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

én skandinavisztikán tolom az ipart, mert ez az, ami igazán érdekel.

legfeljebb éhenhalok később, hát istenem.

2011. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!