Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális ez a tanár?

Szerintetek normális ez a tanár?

Figyelt kérdés

egyik osztálytársam öszekarcolta a rotlingom ahogy bejött a tanár szólni akartam neki hogy xy öszekarcolta a rotlingom a tanár erre rámförmedt hogy nem érdekli a rotlingom és hogy kezdjük az órát. Én nézegettem a rotlingom óra elején ő meg aztmonta hogy csináljam már az óra anyagát. Én mondom hogy de xy öszekarcolta ő meg elvette az ellenőrzőm és szaktanárit adott. Ez nem szemétcség? *ja hozzátenném hogy xy nem kapott semmit.

mindez általános iskolába történt


2011. márc. 11. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Rotring helyett inkább helyesírási szótárt nézegess.

A tanár teljesen normálisan viselkedett.

2011. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Mi az a rotling?
2011. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

az Rotring!!!!!!


és amúgy is kb 200 ft egy darab!!!!

teljesen jogos a volt a tanár részéről!!!!!

ez van ezt kell szeretni

2011. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

A rotling semmi, ilyen szó nem létezik, a Rotring meg egy irószermárka, és nem is igazán olcsó.


A tanárnak meg igaza van, egyrészt ne az iskolában flancolj azzal, hogy neked ilyenre is telik, másrészt órán a tananyaggal kell foglalkozni.

2011. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

előzőnek: szerintem a kérdező a rotringra gondolt,az tőltőceruza.

A kérdésre válaszolva: szerintem olyan szempontból normálisan viselkedett a tanár,hogy ilyen apróságok miatt kell szórakozni? összekarcolta a rotringodat? pff...kit érdekel? max. 200 ft egy új,ráadásul attól semmi baja nem lett,hogy összelett karcolva,ugyanugy lehet tovább használni,meg aztán...előbb utóbb a tolltartódban is összekarcolódott volna... szóval egyetértek a tanárral,hogy senkit nem érdekel a te rotringod.azzal viszont nem,hogy osztályfőnökit adott. mindazonáltal lehet h nem irtál le mindent,lehet h tiszteletlenül beszéltél vele,vagy vmi olyat mondtál ami indokolhatta azt,hogy szaktanári figyelmeztetést adott...

2011. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
előző vagyok. bocsi a másodiknak szólt az első mondatom :D azt pedig elirtam,nem osztályfőnökit hanem szaktanárit
2011. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1.amugy nem tudom hogy ti hol éltek de nem 200ft 1

itt 500 ba kerül

2.jó bocs elirtam Rotring

3.az zavar főleg hogy XY NEM KAPOTTT SEMMIT!!!! még anyit se hogy ennye kisfiam!

4. az öszekarcolta az azt jelenti hogy mély vágásszerű karcolások vannak rajta meg egy hejen még a festék is lement

2011. márc. 11. 14:52
 8/12 anonim válasza:
mert egy rotring összekarcolásáért nem szoktak osztályfőnökit adni. Lehet, hogy XY nem beszélt tiszteletlenül a tanárral veled ellentétben...
2011. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
25%
összekarcolta a rotringodat? tragédia. attól még lehet vele írni.-.-
2011. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

én megértelek, bár a rotring apróság stb. ahogy előttem szólók írták, de valójában nem az a bántó hanem h megalázó hogy ilyet csak úgy megtehet, maga az érzés bánt hogy másnak örömet okoz ha tönkre teszi vmidet ismerős :S

amúgy a legjobb amit tehtsz hmm revans:P hidd el néha kell.

2011. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!