Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kaphatok ezér a suliban,...

Mit kaphatok ezér a suliban, ki fognak csapni?

Figyelt kérdés
Már van 3 igazolatlaonm és most hogy ellógtam utolsó óráról már 4:S. A magatartásom se túl jó..Szerintetek ki fognak csapni?
2009. márc. 2. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy fognak! Nekem már legalább 15 igazolatlan órám van, mindig ellógok de még egy beirást se kaptam! Bár attól függ milyen suliba jársz, de még nem irtak be neked akkor nagy bajod nem lesz...
2009. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen suli, én gimiben lógtam vagy 2 hónapot, annyi igazolatlanom volt, mégse csaptak ki. A másik helyen meg 1 hét után kivágtak. Van valami szabály hogy mennyi igazolatlan lehet.
2009. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúgnak ki. Beírnak az ellenőrződbe és rossz lesz a magatartásjegyed. egy tanévben 10 igazolatlan után az igazgató szól a jegyzőnek. én már csak tudom...:D
2009. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

10 igazolatlan óra után az iskola levelet ír a jegyzőnek, ők pénzbírságra kötelezhetik a szüleidet, általában 10 ezer ft. Ha a viselkedésed elviselhetetlen (2 igazgatóid van és minden órán visznek az igazgatóhoz) akkor kicsaphatnak.

Szerintem ne aggódj, de ne gyűjtsd az igazolatlan órákat.

2009. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
bocs elírtam, nem 10 hanem 50 ezer ft
2009. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanköteles korú vagy és az iskolád kötelező beiskolázási hely, nem tudnak veled mit kezdeni, nem küldhetnek el. Ahhoz nagyon cifra dolgot kell elkövetni. Egyébként ahogy előttem is írták, ennél több óra után fog értesítést küldeni az iskola (nekem 7 óra rémlik, utána szokás írni a jegyzőnek és a szülőne). De szerintem sem muszáj erre játszani...
2009. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem iskola függő, nálunk 3 óra után akár kis is csaphatnak
2009. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ez a 10 igazolatlanos jegyzős dolog valóban így van,kivéve ha már elmúltál 18 akkor 30 óra a limit és utánna kicsapás...Elviekben
2009. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Kicsapnak.
2009. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 év alatti vagy, akkor nem csaphatnak ki, mert tanköteles vagy. (vagyis csak akkor küldhetnek el, ha találnak neked másik sulit, ahová átvesznek).De szerintem a szüleid nem azt érdemlik, hogy 1 rakat pénzt kifizessenek, mert ilyen gyermekük van. Ne hozd őket kellemetlen helyzetbe, nem ezt érdemlik.
2009. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!