Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemi szakot kell...

Milyen egyetemi szakot kell elvégeznem, hogy fiziologus lehessek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosit.
2009. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire gondoltál fiziológus alatt mit csinál. Mert igazából ilyen nincs. Én még nem hallottam.
2009. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiziologia magyarul elettan, tehat az elettani folyamatokat vizsgalo, azokkal foglalkozo szakember a fiziologus. Szerintem tehat orvosi, de minimum biologia szakra kell menned.
2009. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz,hogy megmagyaráztad, de ezzel én is tisztában vagyok. Csak arra voltam kíváncsi,hogy nem-e összekeveri valamivel a kérdező. Egyébként meg külön ilyen szakorvos nincs. De tényleg orvosira kell menni, és ez igazából kutatói munka.
2009. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából sport vagy pathofiziologusra gondoltam:)

Én emberekkel szeretnék foglalkozni.


Humánkineziologiát találtam talán ami közel van ehhez a szakmához,de az sem ad ilyen képesítést.PEdig tudom hogy vannak olyan (orvosoK?) akik megnevezése fiziologus.

Mindenfelé nézelődtem de orvosi után mint szakosodási lehetőséget nem leltem,csak oylat hogy mikrobiális fiziologia de az pedig biológia szakot igényel és a mikrobákkal foglalkozik:D

2009. márc. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!