Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kodolányi János Fősikolának...

A Kodolányi János Fősikolának melyek a legsikeresebb szakjai? Mit ér az ott megszerzett diploma?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, sem megbantani (ahogy senki mast sem, aki esetleg oda jar(t)), de tobb gyakornoki allashirdetesben lattam ezt a zarojeles kitetelt: kodolanyisokat nem kerunk. De lehet, hogy szakfuggo, majd jonnek az okosok, es megmondjak.
2009. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Turizmus-vendéglátás szakos vagyok.

Miért reklámozták akkor, hogy az ország kedvenc főiskolája?? :)

2009. márc. 3. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fősulid megítélése nagyon vegyes. Annak ellenére, hogy én is tudok olyan esetekről, amikor lekicsinylően nyilatkoznak róla, sok sikeres ember került ki onnan és sokan is jártak oda. A kommunikáció szakja nagyon sikeresnek és modernnek tartott (volt) tudtommal. Sok média szereplő is elvégezte, szóval nem hiszem, hogy olyan gáz lenne, különben miért nem egy méregdrága fizetős suliba mentek volna? Minden szak más persze, még a legjobb egyetemen is vannak nagyon gyenge büfé szakok. Szóval a szakot meg az egyetemet/főiskolát kell együtt nézni.
2009. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kommunikációra járok és a tapasztalataim alapján a komm. szak még mindig nagyon jó. A nemzetközisektől sem hallottam még semmi rosszat és az andragógiásoktól sem. A diplomáról meg csak annyit, hogy nekem tanárok mondták, hogy igenis sokat ér a kodós diploma (pl az egyik komm. szakos hallgatót visszahívták dolgozni az indexhez ahol gyakszin volt vagy a másik, amit hallottam, a rektor mesélte h Londonban találkozott egy volt hallgatóval, aki most egy szálloda igazgatója....)
2009. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én turizmusos hallgató vagyok, szerintem ez is elég sikeres szak. Néha elkeserítő híreket terjesztenek egyesek, hogy így sz@r, úgy rossz a kodolányis diploma, de azokat senki nem említi, akiknek valóban felvitték a dolgát. Mindenki a maga szerencséjének kovácsa, ha megállod a helyed egy jó munkahelyen, megvan a szakmai felkészültséged, a kutya nem fogja kérdezni, honnan van a diplomád. Hajtani, hajtani, hajtani és keményen meg kell dolgozni egy jó pozícióért, pont az ilyen előítéletek miatt.
2010. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!