Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztálytársaim, akikek baj...

Az osztálytársaim, akikek baj van az agyukban a külsőm miatt lenéznek, de nem csak ott hanem a gyakorlati helyen is, miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés
Olyan furcsák,hogy a barátaimnak mondják magukat,de a hátam mögött én vagyok a fogyatékos mert az arcomon pattanás nyomok vannak,meg beszólnak,hogy én vagyok a csúnya.Van egy értelmi fogyatékos autista fiú,aki mindig a fecebookos oldalaimmal foglalkozik,hogy mit írtam ki.Hogy állítólag olyat írtam ki hogy szar ez az ország,pedig a szar egy másik mondatba volt benne.Erre aelkezdtek velem izélni,hogy most ha szar ez az ország akkor ő is szar bennne?Meg mindenki más,és erre a másik lány aki mindent elér amit akar a gyakorlaton mindig úgy volt beosztva ahogy ő akarta,hogy tavaly amit kiírtam hogy nem szeretem a roma osztálytársaimat,moműndom jó akkor emlegessük fel a múltat 6-an körbe álltak,és nem hagytak kint szüneten,lökdöstek és még én szóltam a tanárnőnek,ja és lezbikusnak neveztek,mert telefonszámot cseréltem az egyik osztálytársammal,és én voltam a fő fogyatékos,mert olyan szakmám van ami abban az iskolában le van nézve.Erre azt mondja B,hogy akkor kell megvédeni magad amikor bántanak,és nem úgy.Szerintem okoskodni könnyű neki utólag ahelyett gogy akkor álltak volna mellém amikor bántodtak.Nah meg volt amikor csak engem dobált egy félig kubai ribi is,meg a többiek és a tanárok akkor sem csináltak semmit,egy szval ki akartnak készíteni engem.Meg mindig beszóltak hogy de csúnya vagy.Nem értem miért ilyen szemetek velem?
2011. ápr. 23. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden osztályban vannak ilyenek, kipéciznek valakit és őt szivatják. Gyerekesek nagyon. Próbáld elkerülni őket, mást nem tehetsz!
2011. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudnál átmenni másik iskolába?


Nálam is hasonló volt a szituáció és én iskolát váltottam. Az életem eddigi legjobb döntése volt.

2011. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ sajna nem mert otthon azt mondták hogy eddig mindig én hagytam abba miattuk és ki kell bírnom,de már csak pár hónap van hátra
2011. ápr. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!