Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem vagyok valami jó fogalmazó...

Nem vagyok valami jó fogalmazó. És magyar nyelvből fogalmazást kell írni. Édesanyám címmel. Ti mit írnátok bekezdésenek? és utána h folytatnátok?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek..... ELőre is köszönöm..
2009. márc. 8. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Bekezdésnek semmit. Max bevezetésnek. Nem tudom gondolkodj el azon mit köszönhetsz neki jót rosszat mit szeretnél legyen veled sokáig ilyesmi.
2009. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy napon kinyitottam szemem és egy másik szem mosolygott rám. Csak tartott a karjában, nézett rám. Életem első pillanatában máris tudtam, hogy Ő az, aki mindig szeretni fog és vigyázni rám. Életet adott nekem és táplált. Fogta kezem, mikor féltem és sírtam. Vígasztalt mikor szomorú voltam. De miért is beszélek múltidőben. Hiszen még itt van velem hál'Istennek. stb....
2009. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászólónak

ez tetszik:)

2009. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy szívből jöjjön. Ha így teszel, lehet, hogy nyikorogva kezdel neki, de hidd el, egyszercsak beindulsz, és olajozottan megy majd tovább a fogalmazás!

De ugyanez a helyzet pl. verselemzésnél is, meg egyéb dolgoknál is... :)

-iamgyuszy-

2009. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edesanyam!A legszebb szo a vilagon.Mindent kifejez,mit sziv es lelek elmondhat. Edesanyam,o az aki eletem minden pillanataban velem van.

Edesanyam,aki fiatalos,mosolygos de ha az elet vihara idonkent bearnyekolja eletet szomoru es...

2009. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!