Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tudni a Zöld kakas...

Mit kell tudni a Zöld kakas líceum nevű középiskoláról?

Figyelt kérdés
Szeretnék oda menni, de álítólag a havi díja 19ezer.amit sokallok végülis.. egyéb dolgokat is szivesen várok az iskolárol...mit lehet ott tanulni, stb...
2011. máj. 2. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem oda járok, de hivatalosan oda tartozok és ott érettségizek most. Hát nekem az első amit mondtak az ott tanulók, hogy sokat lopják a cuccokat, meg hogy bejönnek beszívva stb. Persze ez az iskola más szemléletű de azért vannak túlzások. Az érettségin az osztály nagy része egy órát nem bírt ki cigi nélkül... :/ Van pár tanár akik engem is tanítanak, ők jófejek, azt nem mondom, hogy tőlük leszel zseni de akinek a megértésre stresszmentességre van szüksége annak jók. Én szeretem őket.

Vannak olyanok akik csak hétvégén járnak, vagy bizonyos hétköznapokon. Rugalmasak, az biztos. Vannak mentorok, akik elvileg személyes kapcsolatban vannak a diákkal, de azt mondják, túl sok gyerek jut egy mentorra.

Ja és nekünk is 19 ezret kell fizetni.

2011. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

havonta 19ezer?

az nem sok picit?:S

2011. máj. 2. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát de, nekünk az. :/ De a tanulás fontos.
2011. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem...hát akkor azthiszem erről számomra ennyi, véget ért, pedig nekem találták fel ezt, odavalovagyok, azthiszem..azért köszönömm a gyors választ.:)
2011. máj. 2. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
De szerintem egyes esetekben kérheted az összeg csökkentését, vagy teljes elhagyását. Legalábbis nálunk lehet ilyet, és mi még hivatalosan a Zöld kakashoz tartozunk.
2011. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hogyan csinálhatom azt? mármint a csökkentést meg az elhagyás..azzt milyen esetben kérhetem?

tényleg ugyvan amugy hogy ha messzebb lakom joval akkor nem vesznek fel? könnyü oda bekerülni?

2011. máj. 3. 13:35
 7/8 Zöld Kakas Líceum válasza:

Sziasztok, ha érdekel még az iskola, nézzétek meg a honlapunkat, nemrég újult meg, sok infó van fenn kifejezetten az érdeklődők számára: [link]


Minden hozzánk jelentkező először egy beszélgetésen vesz részt, itt mindent megtudhatsz a suli működéséről és talán mi is egy kicsit Rólad..

2013. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19.000 még nem is sok, egy tanulócsoport is 50.000 körül van, de hallottam 70.00-et is.
2018. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!