Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolában jó az idegenv...

Melyik iskolában jó az idegenvezető képzés (okj) Budapesten?

Figyelt kérdés

Sok iskolát találtam már, de nem tudom, hogy melyiket válasszam. Nem akarok túl laza iskolába menni, tanulni szeretnék.

Néhány opció: Minerva, Taverna, LIA, Magyar Üzletemberképző SZKI, GtB Szakképző Iskola, KOPINT-DATORG Szki...


Nappali rendszerben tanulnék, ez az első okj-m és 22 év alatti vagyok, tehát ingyenes lenne, és ilyen lehetőségeket keresek.


2011. máj. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Liába járok,igaz nem idegenvezetőire,de én nem ajánlom a sulit.Elég laza a suli,inkább azoknak ajánlom akiknek csak az a lényeg,hogy legyen diákjuk.A többi sulit nem ismerem.
2011. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kopint jó!!!!!
2013. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Minerva nem jó?
2016. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!